Coin IdolBuyers dwukrotnie próbował zepchnąć cenę Bitcoin Code powyżej oporu, ale został odparty
Po ostatnim ożywieniu powyżej 9 100 dolarów, byki Bitcoin nie złamały oporu 9 200 dolarów. W konsekwencji, cena utknęła poniżej oporu.

Początkowo kupujący dwukrotnie próbowali zepchnąć cenę powyżej oporu, ale zostali odepchnięci. Akcja cenowa charakteryzuje się teraz małymi świecznikami korpusowymi, takimi jak Doji i wirujące blaty. Te świeczniki opisują, że kupujący i sprzedający nie są zdecydowani co do kierunku rynku. Ponieważ rynek nadal umacnia się pomiędzy 9.000 a 9.200 dolarów, istnieje prawdopodobieństwo jego załamania lub wybuchu.

Alternatywnie, jeśli cena przełamie się powyżej oporu, przyspieszy to ruch cen do 9.300 dolarów. Momentum zasygnalizuje wznowienie trendu wzrostowego pomiędzy 9.300 a 9.800 dolarów. Ten zakres stale przygotowuje byki do ponownego sprawdzenia oporu 10.000$. I odwrotnie, jeśli kupujący nie zdołają pokonać oporu, sprzedający przejmą kontrolę i mogą próbować zatopić monetę królewską. Jeśli jednak niedźwiedziom uda się przełamać poniżej 9.050 dolarów wsparcia, tendencja spadkowa zostanie wznowiona. W międzyczasie, w momencie pisania, rynek nie przesunął się jeszcze tak czy inaczej.

Odczyt wskaźnika Bitcoin
Paski cen BTC znajdują się poniżej EMA, co sugeruje dalszy ruch w dół cen. Również Wskaźnik względnej siły potwierdza, że moneta królewska znajduje się na poziomie 45. Wskazuje on, że rynek znajduje się w strefie trendu niedźwiedziego i prawdopodobnie spadnie. Znajduje się on również poniżej linii środkowej 50.

BTC-CoinIdol_(4).png
Kluczowe Strefy Oporności: $10,000, $11,000, $12,000

Kluczowe Strefy Wsparcia: $7, 000, $6, 000, $5,000

Jaki jest następny kierunek dla BTC/USD?

Obecnie, Bitcoin handluje w dolnym regionie 9.000 dolarów. Dokładnie, jest on powyżej $9,100, ale poniżej $9,200 oporu. W miarę jak rynek kontynuuje swoją konsolidację, zbliża się załamanie lub załamanie. Wynik końcowy jest taki, że jeśli opór 9.000$9.200$ utrzyma się, handel z górnym zakresem będzie się wahał.

Zrzeczenie się odpowiedzialności. Ta analiza i prognoza są osobistymi opiniami autora, które nie są rekomendacją zakupu lub sprzedaży kryptokursztynu i nie powinny być postrzegane jako poparcie przez CoinIdol. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed zainwestowaniem środków.